Łódź jest prawdopodobnie jednym z najpopularniejszych miast w Polsce, a na pewno jednym z najludniejszych. Znajduje się na trzecim miejscu pod względem liczby mieszkańców. Znany jest przede wszystkim z niegdysiejszego, bardzo rozwiniętego przemysłu włókienniczego, a także z powiązaniami ze światem kina i teatru. M40 od ponad dekady wspiera firmy z Łodzi oferując kompleksowe usługi pozycjonowania stron. Aktywnie promujemy naszytych partnerów. Skontaktuj się z nami, a dowiesz się co możemy zaoferować Twojej stronie internetowej.

Pozycjonowanie stron w Łodzi

pozycjonowanie łódźGrupaM40 już od dłuższego czasu zajmuje się pozycjonowaniem stron na terenie miasta Łódź. Oferujemy szeroką gamę usług dla firm, które dążą do osiągnięcia sukcesu komercyjnego w internecie. Nasza działalność opiera się przede wszystkim na tworzeniu stron internetowych i ich skutecznym pozycjonowaniu. Zajmujemy się także szeroko pojętym e-marketingiem, tj. prowadzeniem profili firm na social media oraz realizacją kampanii AdWords.

Łódź – co warto odwiedzić

łódź pozycjonowanie 4

Najczęściej odwiedzanym miejscem w tym mieście jest oczywiście imponujące centrum handlowe „Manufaktura”, będące największym obiektem handlowo-usługowo-rozrywkowo-kulturalnym w Polsce. Nazwa tej galerii nie jest przypadkowa – to właśnie tam znajdowała się faktyczna manufaktura, w której kwitnął przemysł włókienniczy. Sprzęt, który był do tego wykorzystywany nadal tam jest, w ramach atrakcji turystycznej.

Łódź to także miasto mające najdłuższą ulicę w całej Europie. Odrestaurowana, pełna atrakcji i charakterystycznego klimatu ulica Piotrkowska to idealne miejsce na spacer i spędzenie miłego czasu w kawiarniach i restauracjach. Warto się tam przejść wieczorem i popodziwiać podświetlone kolorowymi światłami zabytkowe budynki.

Serce polskiego kina

łódźŁódź jest także oficjalną stolicą polskiej filmówki. To tu, w Łódzkiej Szkole Filmowej szlifowały swoje aktorskie umiejętności największe gwiazdy polskiego kina. Na ulicy 6 sierpnia znajduje się Aleja Gwiazd, która została stworzona w 1996 roku przez Jana Machulskiego na podstawie hollywoodzkiej Walk of Fame. Każdy miłośnik tego rodzaju sztuki powinien zajrzeć zarówno do Muzeum Filmowego, jak i do Muzeum Animacji Se-Ma-For – dawnego polskiego studia filmowego, który stworzył takie klasyki jak „Miś Uszatek”, „Zaczarowany Ołówek” czy „Mały Pingwin Pik-Pok”.

Jeśli masz firmę w łodzi lub okolicach i jesteś zainteresowany jej skutecznym pozycjonowaniem z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.