E- Solutions Targi E- Commerce 16-18.02 2016r.

M40.pl po raz kolejny odwiedziło stolicę, aby promować swoje usługi. Targi skierowane były dla branży e-commerce.

Targi minęły w niesamowitej atmosferze – oprócz owocnych rozmów z klientami o pozycjonowaniu stron internetowych mieliśmy okazję uczestniczyć również między innymi w konferencji, na której poruszane były tematy z dziedziny e- commerce i omnichannel.

Miłym zaskoczeniem okazały się prowadzone równolegle targi eventowe i Rema Day. Dzięki nim hala zmieniła się na 2 dni w baśniowy raj. Mogliśmy z przyjemnością oglądać przebrane księżniczki, postaci z filmu a także sukienki wykonane z balonów.

Podczas Targów mogliśmy nie tylko poznać ludzi z branży, ale także skorzystać z cennej wiedzy Mateusza Grzesiaka, który miał prelekcję na temat zagadnień związanych z obsługa klientów. Z głowa pełną nowych informacji pod koniec dnia udaliśmy się na bankiet, którego uwieńczeniem były atrakcje takie jak: koncert Czesława Mozila, pokazy pirotechniczne oraz koncerty coverowe.

Bez dwóch zdań Targi E-Solutions, wniosły do naszego doświadczenia kolejną przydatną lekcję. Cieszy się, że mogliśmy razem z innymi uczestnikami tworzyć to wydarzenie.

#m40.pl #targim40.pl #targiblog

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej obecności na Targach? Zapraszamy na :

Google +

Bloga z artykułem

Facebook

Instagram

E-mail *

Telefon *

Treść zapytania